remta tost makinesi çalışmıyor

Remta Tost Makinesi Çalışmıyor

Ekim 12, 2020 Yazar admin 0

Remta Tost Makinesi Çalışmıyor diyor iseniz aşağıda belirtmiş olduğumuz durumlardan kaynaklanıyor olabilir. Bu gibi durumlarda remta yetkili servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 1. tost makinesi rezistans arızası
 2. tost makinesi termostat arızası
 3. ısı ayar düğmesi
 4. tost makinesi döküm
 5. tost makinesi düğmesi
 6. kablo tesisat arızaları

Arıza Çözümü

 • Remta tost makinenizi prize taktığını zaman şalter arttırıyor ise yüksek ihtimal ile rezistans arızalanmış olabilir ve değişmesi gerekir.
 • Makinenizi açmaya çalıştığınızda ışık yanmıyor ise termostat arızalanmış olabilir.
 • Isı ayarı yapıyor fakat yeterli ısıya ulaşmıyor ise termostat değişmesi gerekir yada rezistans işlevini yerine getirmediğinden rezistansın değişmesi gerekmektedir.
 • Kablo tesisatında kopukluk var ise kablo tesisatının yenilenmesi gerekmektedir.
 • Isı ayar düğmesi çalışmıyor ise değişmesi gerekmektedir.

Bu tür arızalar sıklıkla oluşan arızalardır. Kullanıcı hatasından kaynaklanan durumlar için ücret alınmaktadır. Garanti kapsamında ise cihazınızın parçası veya parçaları remta yetkili servisleri tarafından garanti kapsamından yapılacaktır. Tamir ve bakım servislerinin yetkili olmasına dikkat etmeye özen gösterin. Remta yetkili servisleri bulmak için https://www.remta.com.tr/sayfa/yetkili-servisler adresinden yetkili servislere ulaşabilirsiniz. İstanbul için Akasya Endüstriyel Mutfak servisini önermekteyiz.

Bu yazımızda Remta Tost Makinesi Çalışmıyor konusundan bahsettik. Remta tost makinelerimizi incelemek için remta tost makineleri adresini ziyaret edebilirsiniz.